Inzercia

v NOTA BENE

Viac...

 

Súťaž s omaľovánkovou hrou TU SOM DOMA

[10. 04. 2017]

Každý týždeň súťaž s omaľovánkami TU SOM DOMA. Stačí, ak nám pošlete vymaľované "zvieratko týždňa" v správnom domčeku a vždy v UTOROK vyžrebujeme jedného z maliarov ktorý dostane darčeky od Nota bene a oznámime ďalšie zvieratko z knižky. Začíname!

Zvieratkom týždňa je tentokrát VEVERIČKA :)
Viete, že veveričky nežijú len v lese? Pokojne ich môžete stretnúť aj vo veľkých mestách, v parkoch, napríklad v takom New Yorku ci Mexico City, kde si veselo pobehujú po elektrickom vedení alebo okennom parapete. (Viac zvieratkách, ich domovoch a správaní sa dozviete v omaľovankovej hre Tu som doma)

Darčeky od Nota bene

Omaľovánkovú hru TU SOM DOMA hľadajte u svojich predajcov Nota bene! :)

Tu som doma je ...

Omaľovánková hra plná  ilustrácií Ivany Šátekovej a Broni Shragge o zvieratkách, ich domčekoch, zvykoch a čo to znamená domov.

Knižka je rozdelená na dve časti. Na ľavej strane sú obrázky zvierat, na pravej strane obrázky ich domčekov. Popri vyfarbovaní a priraďovaní zvieratiek k domčekom sa dozviete zaujímavé informácie o zvieratkách a ich zvykoch. Na predposlednej strane si môžete overiť správne priradené zvieratká a ich domčeky a prečítať si viac o časopise Nota bene, jeho predajcoch a o tom,čo to znamená ocitnúť sa bez domova.

"Všetci potrebujeme mať svoj domov. Líšky, myšky, červotoče aj ľadové medvede. Zvieratká aj ľudia. Domov nie je len strecha nad hlavou. Je to miesto, ktoré vonia dobrým jedlom, mamou, tatom, knižkami. Pri príprave našej knižky sme mysleli na škôlkarov aj školákov. Menšie deti si môžu vymaľovávať obrázky a pritom hádať, ktoré zvieratko žije v ktorom domčeku. Veríme však, že knižka neurazí ani staršie deti. Nájdu si v nej zaujímavé informácie o zvieratkách a môžu sa zamyslieť nad tým, čo znamená mať a nemať domov. A keď dospelí uvidia svieže ilustrácie Ivany Šátekovej a Broni Schragge, schmatnú farbičky tiež." Sandra Tordová OZ Proti prúdu, vydavateľ Nota bene.

Ilustrátorky

Ivana Šáteková a Broňa Shragge

Cena knihy je 5,50 EUR  - predajca si ju kupuje za polovicu.

Aj kúpu omaľovánkovej knihy TU SOM DOMA pomôžete svojmu predajcovi. Pretože cenovo dostupné bývanie ostáva aj naďalej neprekonateľnou prekážkou (nielen) pre ľudí bez domova.

 

 

 

 

Začiatok stránky

© 2006 – OZ Proti prúdu – Všetky práva vyhradené. IČO: 36068781, DIČ: 2021585731, IČ DPH: SK2021585731 
Karpatská 10, 811 05  Bratislava, tel/fax:+421(2)52 62 59 62
č. účtu: IBAN: SK21 1100 0000 0026 6347 5014, BIC (SWIFT): TATRSKBX
registrácia na MVSR dňa 20.3.2001, číslo spisu: VVS/1-900/90-17945
registrácia NOTA BENE na MKSR pod číslom: EV 3665/09 ISSN 1335-9169
Štatutárny orgán:  Sandra Tordová - predsedkyňa správnej rady a šéfredaktorka Nota bene a Zuzana Pohánková - riaditeľka OZ Proti prúdu

Web používa redakčný systém SwiftSite od spoločnosti ELET.

Web Analytics