Náš predajca Peter sa spriatelil s Danielom Hevierom, ten mu vydal knihu - KRST 1.2.2012

[01. 02. 2012]

Vyšla knižka nášho dlhoročného predajcu Petra, ktorý predával v podchode pri Auparku. Sme radi, že sa jeho vydania chopil sám Daniel Hevier. NOTA BENE nie je pre predajcov len možnosťou privyrobiť si, vďaka NB predajcovia získavaju prístup k sociálnej sieti a nadväzujú priatestvá s vami, čitateľmi, tak ako sa Peter pri predaji na ulici stretol aj s Danielom. Rozhovor o knižke s našim predajcom Petrom  vám prinášame vo februárovom čisle NB, ktoré je od 1. 2. 2012 v predaji, tak ako aj nová kniha Petra v knihkupectvách.

Peter s predajom NOTA BENE končí a chystá sa s nami redakčne spolupracovať.

Krst knihy

1.2.2012 o 17:00 sa v kníhkupectve Panta Rhei na Poštovej ulici v Bratislave s Petrom Sorátom a Danielom Hevireom rozprával Dado Nagy.
 
------------------------------------------
Už 15 500 ks
Vedeli ste, že predajcovia NB rozpredali naše 3 knihy a 1 audioknihu  v celkovom náklade 15 500 ks? Jediný titul v súčasnosti dostupný v predaji cez sieť našich predajcov je jedinečná audiokniha, prvá audiokniha nahovorená ľuďmi bez domova. Príbehy od Júliusa ožili vďaka hlasom našich predajcov (ukážka tu) ale aj hlasu Adely Banášovej a Dada Nagya. Pýtajte si ju u svojho predajcu NOTA BENE, cena 4 Eur, polovica zostáva pre predajcu.

 

Začiatok stránky

Web používa redakčný systém SwiftSite od spoločnosti ELET systems.

Web Analytics