Inzercia

v NOTA BENE

Viac...

 

 

 

Tu som doma - omaľovánková hra

Omaľovánková hra plná  ilustrácií Ivany Šátekovej a Broni Shragge o zvieratkách, ich domčekoch, zvykoch a čo to znamená domov.

Knižka je rozdelená na dve časti. Na ľavej strane sú obrázky zvierat, na pravej strane obrázky ich domčekov. Popri vyfarbovaní a priraďovaní zvieratiek k domčekom sa dozviete zaujímavé informácie o zvieratkách a ich zvykoch. Na predposlednej strane si môžete overiť správne priradené zvieratká a ich domčeky a prečítať si viac o časopise Nota bene, jeho predajcoch a o tom,čo to znamená ocitnúť sa bez domova.

"Všetci potrebujeme mať svoj domov. Líšky, myšky, červotoče aj ľadové medvede. Zvieratká aj ľudia. Domov nie je len strecha nad hlavou. Je to miesto, ktoré vonia dobrým jedlom, mamou, tatom, knižkami. Pri príprave našej knižky sme mysleli na škôlkarov aj školákov. Menšie deti si môžu vymaľovávať obrázky a pritom hádať, ktoré zvieratko žije v ktorom domčeku. Veríme však, že knižka neurazí ani staršie deti. Nájdu si v nej zaujímavé informácie o zvieratkách a môžu sa zamyslieť nad tým, čo znamená mať a nemať domov. A keď dospelí uvidia svieže ilustrácie Ivany Šátekovej a Broni Schragge, schmatnú farbičky tiež." Sandra Tordová OZ Proti prúdu, vydavateľ Nota bene.

Ilustrátorky

Ivana Šáteková a Broňa Shragge

Cena knihy je 5,50 EUR  - predajca si ju kupuje za polovicu.

Aj kúpu omaľovánkovej knihy TU SOM DOMA pomôžete svojmu predajcovi. Pretože cenovo dostupné bývanie ostáva aj naďalej neprekonateľnou prekážkou (nielen) pre ľudí bez domova.

Začiatok stránky