Perličky z projektu Nosici batoziny NOTA BENE

[26. 01. 2015]

Galantnosť a pekná uniforma boli silnými zbraňami vo vojne pohlaví už od nepamäti a aj dnešné moderné ženy v sebe majú stále romantickú strunu naladenú práve na tieto prejavy mužnosti...


Presvedčili sa o tom aj naši nosiči batožiny na Hlavnej stanici v Bratislave.

Prešlo len niekoľko týždňov a už zaznamenali niekoľko pozvaní na kávu a dokonca aj jednu ponuku na sobáš a spoločný život v Anglicku.

Nielen romantičky, ale aj muži zákona sa pravidelne obracajú na našich mužov v modrom. Aj keď ich záujem nesmeruje k príjemnej konverzácii v kaviarni, ale skôr k témam typu: nevideli ste toho a toho? Nevšimli ste si to a to?   

A veru i zblúdení turisti a zmätení návštevníci nášho mesta sa často obracajú na týchto oficiálne a seriózne pôsobiacich pánov s prosbou o pomoc pri hľadaní hostelov a cesty do historického centra.

Z vyššie uvedeného sa zdá, akoby naši nosiči ani nemali čas pomáhať s batožinou, ale opak je pravdou. Aj z peróna aj na perón, takmer vždy sa niekto nájde komu pomôžu s taškami a kuframi. Už ani nestíhajú aktívne svoju pomoc ponúkať, cestujúci si ich už vyhľadávajú sami .

Tak ako všade, aj tu platí, že obal predáva - nestačí len ponúkať pomoc. Treba tak robiť na úrovni, zdvorilo a spoľahlivo a našim siedmym odvážnym mužom v bielych rukavičkách sa to veru darí...

 

Začiatok stránky

Web používa redakčný systém SwiftSite od spoločnosti ELET systems.

Web Analytics