Vianočné posedenie predajcov Nota bene 2013

[07. 01. 2014]

Vianoce v Nota bene boli štedré. Skvelé jedlo a koláče, komorná hudba a spolu strávený čas.


foto: Martin Šveda

 

Vďaka finančným darom sme zabezpečili pre všetkých 350 predajcov Nota bene v 16 mestách Slovenska darčeky - mestské ruksaky, ktoré predajcom poslúžia aj na prenos časopisov na ich pridelené predajné miesta.

 

Veľkou mieru nám pomohli dobrovoľníci. Navarili doma kapustnicu a piekli koláče, urobili nám pekné fotky, zahrali na violončele a husle, vyzdobili miestnosť a stoly, zabalili darčeky, vydávali jedlo - pomáhali s obsluhou ale hlavne strávili s nami a predajcami Nota bene v Bratislave v rozhovoroch, hrách i speve. Ďakujeme!

 

Ďakujeme aj ELET s.r.o., Nadácii Orange, Rotaract Club Bratislava Danube, cukrárni Ludvík, METRO, Emineo partners, SWAN, Bamboo SK, Lovely day a desiatkam dobrovoľníkov i finančných individuálnych darcov, ktorí nám poslali peniaze na účet alebo aj formou SMS z adventnej zbierky pre Nota bene.

 

Čas s nami strávila aj Zdenka Predná, ktorá pred podávaním kapustnice pokrstila našu 5.knihu z pera predajcov, knihu Jely Matuškovičovej O Zvieracej dušičke a na posedení si s nami spoločne zaspievala Tichú noc...

 

FOTOGALÉRIA

 

Začiatok stránky

Web používa redakčný systém SwiftSite od spoločnosti ELET systems.

Web Analytics